Borsa Oynanabilen Bir Şey Değil!

İnternet kaynakları üzerinde genelde borsa oynama, borsa nasıl oynanır gibi başlıklar altında anlatılan borsa; aslında pek de oynanılacak bir şey değil. Bu konuda çok büyük anlam karmaşası var. Borsa bir oyun değildir ve eğer kazanç odaklı düşünüyorsak asla da oyun olarak bakmamız gereken bir yatırım aracıdır.

İnternet dilinde borsayı anlatırken sürekli bizlerde oynama kelimesini kullanıyoruz fakat bu yatırım aracını oyun olarak görmek hem riskli hemde mantık dışıdır.

Borsa tahminlere ve öngörülere dayanan bir yatırım aracı olarak aklınızda kalsın. Yine bir oyun gözüyle bakabilir miyiz, dersek neden olmasın. Çünkü, bugün bir işletme sahibi olsak da çeşitli strateji ve yöntemlerle daha fazla kazanabilmek adına yaptıklarımıza “oyun” diyebiliriz. Burada anlatmak istediğimiz temel nokta, sadece borsanın bir yatırım aracı olarak düşünülmesidir.

4 thoughts on “Borsa Oynanabilen Bir Şey Değil!”

  1. sizin sitenizin basliginda da borsa nasil oynanir yaziyor bu bir celiski degil mi? eger yazmiyorsa ben mi hayal goruyorum?

    1. Doğru görüyorsunuz yazıyor. Gelecek yazılarımız içerisinde bu konuya açıklık getireceğiz. Takipte kalın.

      1. Takipteyiz. Borsayı oyun gözüyle gören insanlarda olabilir adamın parasıyla oyun oynaması gayet doğal. Bu açıdan da altını çizmek gerekiyor.

  2. Oynanır oynanmaz neticede bir şekilde işlem yapılıyor borsada oyun gözüyle bakan olursa da sıkıntı yok naptığını bilsin yeter inidip kaldırmaya gerek yok

Yorumlar kapalı.

Exit mobile version